تور لحظه آخری برج خنک کننده هوا ساز برد هوشمند برد هوشمند

مطالب مفيد
مفيد و خواندني
نويسندگان
لينک دوستان
آمار
امروز : 0
ديروز : 0
افراد آنلاين : 1
همه : 1880

كسب و كار اينترنتي خود را رونق دهيد

كسب و كار اينترنتي
راه اندازي يك كسب و كار اينترنتي محاسن بسيار دارد.اول اينكه مي توانيد در منزل و بدون نياز به حضور فيزيكي در محيط خاصي اقدام به فعاليت و كسب در آمد كنيد.دوم اينكه مي توانيد اين در آمد را به عنوان در آمد دوم و يا شغل دوم خود در نظر بگيريد و همچنين آن را به صورت پاره وقت دنبال كنيد.مورد سوم اين كه ساعات كاري آن دست خودتان است و بصورت اختياري مي باشد و ممكن است شما تمام روز خود را به كسب و كار اينترنتي بپزدازيد و يا اينكه ممكن است در طول روز بمدت يك ساعت و يا حتي كمتر آن را دنبال كنيد.
اما كسب و كار اينترنتي نياز به داشتن مهارت و تجربه و دانش دارد.چنانچه شما مدير يك وب سايت هستيد بايد راه كارهايي را پيش بيني كنيد تا بتوانيد بازديد كننده ها را به سايت خود بكشانيد و كالا و يا خدماتتان را در آن تبليغ كرده و بتوانيد به فروش و هر هدف مالي خود دست يابيد.
افراد زيادي اقدام به راه اندازي كسب و كار اينترنتي نموده اند و نتوانسته اند نتيجه مناسبي را دريافت كنند.از اين رو پس از ناكام ماندن نتوانستند خاطره ي خوبي از اين كار داشته باشند و ضمن دارا بودن دانش كم به افراد زيادي مشاوره مي دهند كه اين كار فايده اي ندارد.اما حقيقت چنين نيست.بيشترين شغل هاي پر در آمد دنيا كسب و كارهاي اينترنتي هستند.اما دليلي كه باعث مي شود تا يك نفر در روز بتواند ميليون ها دلار در آمد داشته باشد و ديگري نتواند ريالي از اين راه كسب در آمد كنند استراتژي و سياستي است كه افراد براي اين كار انتخاب مي كنند.برخي تنها به معلومات اوليه خود اكتفا مي كنند و برخي ديگر روزانه در پي افزايش معلومات خود هستند و اينجا تفاوت انسان هاي بزرگ با انسان هاي عادي مشخص مي شود.

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:22 توسط امير عباس | نظر بدهيد

چگونه هيپنوتيزم كنيم

چگونه هيپنوتيزم كنيم
در اين قسمت قصد داريم به شما آموزش مختصري دهيم تا بدانيد چگونه هيپنوتيزم كنيم.ابتداي امر بايد بدانيد كه براي هيپنوتيزم بايد به محيطي آرام و ساكت دسترسي داشته باشيم.بهتر است محيط مورد نظر نيمه تاريك باشد تا زمينه اي فراهم شود تا ذهن شما تمركز بيشتري يابد.از ديگر شرايطي كه ميبايست فراهم باشد اين است كه معده فردي كه مي خواهد هيپنوتيزم شود پر نباشد تا شرايط به هر شكلي فراهم گردد.همه ي روش هاي هيپنوتيزم در نهايت اصول يكساني باهم دارند و اگر چه ممكن است برخيآنها در تعداد مراحل باهم متفاوت باشند اما با دقت به هر كدام مي توانيد در يابيد كه ممكن است برخي مراحل روشهاي مختلف در هم ادقام شده باشند.
براي اينكه بدانيد چگونه هيپنوتيزم كنيم مهم ترين مراحلي كه مي توان آنها را در اين امر دخيل دانست را در ادامه نام برده ايم.مجددا خاطر نشان مي كنيم كه ممكن است برخي روش ها با اين روش تفاوت هايي داشته باشند ولي در كل همه ي آنها به يك شكل عمل مي كنند.
مرحله ي اول ريلكس كردن و راحت كردن تمام ماهيچه هاي بدن مي باشد.در مرحله دوم شما ميباست به خودتان تلقين كنيد كه تمام بدن شما شل شده است.سپس بايد حركات غير ارادي دست را بواسطه تلقين ايجاد كنيد.
در مرحله چهارم هر آنچه كه نياز داريد از طريق هيپنوتيزم به شما القا گردد را به شخص تلقين مي كنيم و مرحله ي پنجم مرحله اي است كه در آن فرد به حالت عادي باز مي گردد.
در حين انجام هيپنوتيزم چنانچه سكوت  بر محيط ساكن باشد و شما حركتي نكنيد اثر هيپنوتيزم را در بدن شما بيشتر خواهد كرد.اگر شما افكار بهم ريخته اي داريد و اين پراكندگي افكار اجازه تمركز به شما نمي دهند بايد بدانيد كه خود هيپنوتيزم براي شما كمي مشكل مي باشد و نياز است تا اين تفكرات را كمي تسكين دهيد. 

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:22 توسط امير عباس | نظر بدهيد

موفقيت مالي شما نيازمند برنامه ريزي دقيق است ؟

موفقيت مالي
در آمد بالا و موفقيت مالي چيزي است كه هيچ كس نمي تواند بگويد از آن بدش ميايد و هر كسي در حد توان و دانش خود سعي مي كند تا راهكاري پيدا كند تا در آمد خود را افزايش دهد.اما موفقيت مالي امري است كه براحتي بدست نمي آيد و بايد در نظر داشته باشيد كه در اين زمينه بي گدار به آب نزنيد.
همه ي انسان ها بدنبال موفقيت هستند و اما  بيشتر آنها تعريف روشني از موفقيت ندارند و دقيقا نميدانند موفقيت چيست و يا اينكه چرا موفقيت براي آنها مهم است.آنها نمي دانند براي رسيدن به موفقيت چه راه هايي را بايد طي كنند و چه كارهايي را بايد انجام دهند؟
هنگامي كه نوبت به موفقيت مالي و سرمايه گذاري مي رسد، مهارت افراد بهمراه دانش فردي آنهاست كهع مي تواند باعث موفقيت آنها شود و لزوم داشتن سرمايه هرگز نمي تواند باعث ظهور موفقيت شود.بسياري از افراد بوده اند كه با وجود داشتن سرمايه هاي مالي زياد و انتخاب نادرست در سرمايه گزاري همه ي ثروت خود را به باد داده اند و در نهايت اگر شانس بياورند بدون بدهي فقط صفر شوند.
در ادامه به راه كارهايي مي پردازيم كه با رعايت آنها بتوانيد اصول دستيابي به موفقيت مالي را دانسته و در همين راستا ادامه مسير دهيد.
در مراحل اوليه شما ميبايست تعريف دقيقي از كاري كه مي خواهيد انجام دهيد داشته باشيد و در غير اينصورت نميدانيد كه ميخواهيد چه كنيد.
اگر شخص معتمد و كارداني را مي شناسيد سعي كنيد موضوع را با او در ميان بگذاريد و از تجربيات افراد مختلف به بهترين شكل استفاده كنيد.
هر آنچه در ذهنتان مي گذرد را روي كاغذ بياوريد و همهيشه براي كار خود مستند سازي كنيد.اگر تصميمي قطعي گرفته ايد سعي كنيد تا آشفتگي هاي ذهني خود را كاهش دهيد و با تمام وجود روي موضوع مورد نظر تمركز كنيد.
براي اين منظور بايد بين كار هاي جديد و قبلي خود اولويت هايي را برقرار كنيد و هر كاري را در زمان و مكان مخصوص خودش انجام دهيد.
همواره سعي كنيد برنامه  ريزي هاي دقيق منطقي و حساب شده داشته باشيد و برنامه اي را نريزيد كه نتوانيد به آن عمل كنيد.اگر ميبينيد كه باري را كه برداشته ايد را نمي توانيد به تناهيي به دوش بكشيد سعي كنيد تا با افراد متخصص و ماهر در هر زمينه اي همكاري يا collaboration  كنيد.شاخص هاي خود را تنها بصورت اقتصادي بر انداز نكنيد و تمامي شاخص هاي مهم خود را از جنبه هاي كاري مهم ديگر نيز بر انداز كنيد.
در موفقيت مالي هرگز بدنبال راه هاي ميانبر و راه هاي كوتاه و زود بازده نباشيد و برنامه خود را حساب شده بريزيد.در همين راستا ميبايست برنامه هاي خود را مداما بررسي كنيد تا بتوانيد از نحوه پيشرفت آنها مطلع گرديد و هر كدام را بدرستي به چالش بكشيد.
در راستاي ريختن برنامه هاي براي موفقيت مالي چنانچه به موفقيت هاي كوچكي دست يافتيد سعي كنيد تا خود را تحسين كنيد و از اين راه اعتماد به نفس خود را افزايش دهيد.

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:21 توسط امير عباس | نظر بدهيد

كسب ثروت نيازمند داشتن برنامه ريزي دقيق است

اين روز ها بازار كسب ثروت و توليد در آمد از اينترنت بسيار داغ است و طبيعتا بسياري از افراد جامعه بدنبال اين نوع در آمد هستند.در همين راستا آموزش هاي بسياري ارائه شده اند و با فريب دادن شما جيبتان را خالي مي كنند.پس از استفاده از همين بسته ها نيز ميبينيد كه به مقصد و مقصود مورد نظر خود نرسيده ايد و نتوانستيد حتي يك ريال كسب در آمد كنيد.اين به اين دليل است كه كساني كه قصد دارند تا كسب در آمد از اينترنت را به شما آموزش دهند خودشان در اين شاخه تبهري ندارند و توانايي پول سازي در اين مينه و به اين شكل را ندارند.حال سوال اين است كسي كه توانايي انجام كاري را ندارد چگونه مي تواند آن كار را به ديگران آموزش دهد؟

براي كسب ثروت از طريق اينترنت از راه هاي مختلفي حاصل مي شود كه برخي از آن راه ها كاملا وقت گير هستند و بازده مناسبي ندارند و در نهايت متوجه مي شويد كه مبلغي كه بعنوان در آمد حاصلتان شده است ارزش اينهمه وقت گذاشتن را نداشته است.براي انجام يك كار بايد از بهترين اصول و راهكار ها استفاده كرد.استفاده از منابع آموزشي نامناسب ضمن گمراه كردن شما گرانمايه ترني سرمايه شما يعني وقتتان را به هدر داده و نتايج بسيار نا اميد كننده اي را براي شما حاصل مي نمايد.
اينكه شما فكر كنيد براي كسب ثروت تنها با راه اندازي يك وب سايت مي توانيد كسب در آمد كنيد بسيار اشتباه مي باشد.راه اندازي يك وب سايت شايد نتواند حتي قدم اول شما براي در آمد از اينترنت باشد و چنانچه شما نتوانيد بازديد كننده هاي هدفمند را براي وب سايت خود جذب كنيد هرگز نخواهخيد توانست به در آمد از اينترنت دست يابيد.سايتي كه ديده نشود هيچ ارزشي نخواهد داشت.
در هيچ بسته ي آموزشي به كاربران آموزش داده نمي شود تا بازديد كننده هاي هدفمند خود را افزايش دهند و بتوانند از اين راه كسب در آمد كنند.يك وب سايت پر بازديد مي تواند از طريق تبليغات،فروش پاپ آپ و فروش بنرهاي تبليغاتي قسمت هاي مختلف كسب در آمد كند.

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:21 توسط امير عباس | نظر بدهيد

عوامل موفقيت شما مي تواند موارد زير باشد

هميشه  تمامي افراد به دنبال اين بوده اند كه درنهايت بتوانند به موفقيت دست يابند. موفقيت را مي توان بزرگترين آرزوي بشر نام نهاد. در هر زمينه اي كه فكرش را بكنيد زماني كه بشر دست به فعاليت مي زند در نهايت هدفش رسيدن به موفقيت است.اما شايد سوالي كه هميشه مطرح مي شود اين باشد كه عوامل موفقيت چه چيزهايي مي توانند باشد و چگونه است كه برخي هميشه در همه كارهايشان موفق هستند و برخي ديگر هميشه در حال شكست خوردن .

بحث هاي مختلفي تا به امروز درباره عوامل موفقيت و روش هايي كه مي تواند در نهايت به ان ختم شود در جوامع مختلف بررسي شده است.سوال هايي زيادي در اين باره مطرح مي شود كه آيا موفقيت گذارندن مدارج تحصيلي عالي است آيا موفقيت همان كسب ثروت است؟ آيا موفقيت برتري فردي نسبت به فرد ديگر است ؟
همه موارد بالا كه ذكر كرديم مي توانند همان موفقيت باشند اما در نگاهي ديگر هم مي توانند هيچ كدام موفقيت نباشند و اين بر مي گردد به نگاهي كه افراد به زندگي دارند و برداشت هاي متفاوتي كه از مفهوم زندگي مي كنند.مي توان دقيق تر بدين گونه عنوان كرد كه موفقيت امري نسبي است و نمي توان هيچ گاه براي ان تعريفي واحد بر شمرد چرا كه ديدگاه اي افارد در اين باره متفاوت مي باشد.
عوامل موفقيت مي تواند بسيار متفاوت باشد .شايد داشتن محيطي آرام و بستري مناسب و شايد وجود تمكن مالي و شايد داشتن تجربه اي براي انجام كاري و... ده ها دليل مختلف ديگر  كه هر كدام به صورت جداگانه مي توانند در مواردي بخشي از عوامل رسيدن به موفقيت محسوب شوند.در يك تعريف كلي مي توان اينگونه عنوان كرد كه فردي موفق است كه بتواند در نهايت به آرزوهاي خود دست يابد و از درون بتواند به صورت واقعي و با تمام وجودش احساس آرامش و رضايت خاطر كند.
اگر نگاهي به اطرافمان بياندازيم خواهيم ديد كه همه افراد جامعه از صبح تا شب در حال تلاش و كوشش هستند و اگر در نهايت هدف انها را از اين همه سختي و كار بپرسيم اين است كه مي خواهند در كاري كه در حال انجام ان هستند موفق شوند و يا بواسطه كاري كه انجام مي دهند روزي به فلان آرزوي خود دست يابند.پس مي توان يكي از مهمترين عوامل موفقيت را تلاش كردن در مسير رسيدن به هدفي كه تايين كرده ايم بر شماريم.قطعا بدون تلاش و كوشش و نداشتن برنامه نمي توان توقع داشت كه در نهايت به موفقيت برسيم.

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:21 توسط امير عباس | نظر بدهيد

عوامل كليدي موفقيت كدامند ؟

براي رسيدن به موفقيت بايد يك سري فاكتورها را رد كنار هم قرار دهيم تا در نهايت بتوان با تلاش و كوششي كه انجام مي دهيم به موفقيت لازم دست يابيم.در اين بين يم خواهيم به عوامل كليدي موفقيت در هر زمينه اي بپردازيم كه اگر بتوانيد موارد فوق را در كارهايتان پياده سازي نمايد مي توان اميدوار بود كه نتيجه كار راضي كننده است.

در اين بخش مي خواهيم در مورد مهمترين عوامل موفقيت در يك كسب و كار صحبت كنيم با ما همراه باشيد :
1-شما براي  رسيدن به موفقيت در كسب و كار خود بايد بتوانيد بروي مخاطبين مورد نظرتان متمركز شويد. در واقع تمركز بروي مخاطب مد نظر شما مي تواند پله پرتابي باشد براي شما در جهت رسيدن به موفقيت باشد.
2-دومين عامل در جهت رسيدن به موفقيت كه مي تواند به عنوان يكي از عوامل كليدي موفقيت محسوب شود اين است كه شما در كاري كه مي خواهيد ارائه دهيد براي مشتريان خود داراي يك وجه تمايز منحصر به فرد نسبت به ديگران باشيد.در واقع منحصر به فرد بودن خدمات شما مي تواند عاملي مهم در جذب مشتريان باشد.يك تخصص خاص و يا يك خدمت جديد و يا بالابردن كيفيت كار همه و همه مي تواند جزيي اين مورد باشد.
3- يكي ديگر از مهمترين عوامل كليدي موفقيت شايد اندازه كار باشد . اين كه كاري كه مي خواهيد شروع كنيد در چه سطح و ابعادي باشد مي تواند در نتيجه نهايي كار شما بسيار تاثير گذار باشد.
4-اما يكي از حياتي ترين عوامل كليدي موفقيت اين است كه شما چه مقدار حاشيه سود داريد و در واقع نحوه بازگشت سرمايه تان به چه صورت است.براي بالا بردن حاشيه سود مي توانيد از هزينه هاي جاري تا جاي ممكن كم كنيد و يا مزيت هاي منحصر به فرد خود را فازايش داده تا از اين طريق به جذب مشتريان بيشتري كمك كرده باشيد.
5-در هر كاري كه شروع مي كنيد اگر مي خواهيد به موفقيت واقعي دست يابيد تنها و تنها نيزا است كه حتما در ان كار از مهارت لازم برخوردار باشيد و يا از افرادي در مجموعه خود استفاده كنيد كه از تجربه لازم برخوردار باشند.سعي كنيد به منظور هر چه بهتر نتيجه گرفتن مديريت كارهايتان را به دست افرادي كه داراي تجارب مختلف در زمينه كاري شما هستند بسپاريد.
6-داشتن اطلاعات صحيح از تمامي بخش هاي كار مي تواند به شما چشم اندازي صحيح را نشان دهد  و همين موضوع باعث مي شود تا بتوانيد تصميم گيري هاي درست و منطقي تري در ادامه راه داشته باشيد.

 

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:21 توسط امير عباس | نظر بدهيد

عوامل حياتي موفقيت كدامند ؟

عوامل حياتي موفقيت
براي هر كاري مي توان عواملي را در نظر گرفت كه در نهايت مي تواند با كنار هم قرار گرفتن اين موارد انتظار داشت نتيجه كار به موفقيت ختم خواهد شد.البته بايد در نظر داشت كه براي هر گروه و سازماني به دليل متفاوت بودن هدفشان مي تواند عوامل ياتي موفقيت نيز متفاوت باشد.مثلا در نظر بگيريد قرار است يك پروزه آي تي به بهترين شكل ممكن انجام شود.مسلما يكي از مهمترين عوامل موفقيت در اين زمينه داشتن اطلاعات تخصصي لازم كاربران ان مجموعه است.
مي توان به صورت فهرست وار به برخري از مهمترين عوامل موفقيت نيز اشاره اي داشت :
يكي از اين موارد عوامل پولي است. پول مي تواند در نتيجه نهايي يك كار بسيار هم باشد و نقش تايين كننده اي را داشته باشد.ميزان سود خالص و نحوه بازگشت سرمايه و مواردي از اين قبيل .
از ديگر عوامل حياتي موفقيت در يك كار اين است كه بتوان هميسه مشتريان جديدي را بدست اورد.وجود مشريان جديد يعني رونق كسب و كار و دريافت سود بيشتر.
از ديگر مواردي كه مي توان به ان اشاره داشت به دست آوردن رضايت خاطر مشتريان است.شما مي توانيد با بالا بردن كيفيت كار خود و ارائه خدمات متنوع و خاص ميزان رضايت مشتريان را افزايش دهيد.
از ديگر عوامل حياتي موفقيت داشتن سرمايه فكري لازم در مجموعه است. قطعا براي پيش بردن اهداف نياز است شما رد مجموعه خود افرادي خوش فكر و آينده نگر را داشته باشيد.
اگر شما در مورد كاري كه انجام مي دهيد بتوانيد هميشه اطلاعات لازم و كافي را در اختيار داشته باشيد مي توان اميدوار بود كه در نهايت به نتيجه قابل قبلوي هم دست خواهيد يافت.

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:20 توسط امير عباس | نظر بدهيد

روانشناسي موفقيت چيست ؟

روانشناسي موفقيت

يكي از مهمترين رازهاي روانشناسي موفقيت اين است كه شما هميشه از اطلاعات لازم و كافي در زمينه كاري كه قصد رسيدن به موفقيت در ان را داريد برخوردار باشيد.با دارا بودن دانش و اطلاعات كافي مي توانيد در نهايت در مواقع لزوم بهترين تصميم را بگيريد و اينجاست كه تصميمي درست مي تواند به روند رو به رشد شما و مجموعه تان كمك شاياني بنمايد.
به جرات مي توان گفت يكي از مهمترين دلايل موفقيت افراد اين است كه با ديگر افراد موفق به صورت شبكه اي قوي هميشه در ارتباط هستند. معمولا از خصوصيات اين افراد اين است كه سعي مي كنند  هميشه اطلاعات و اخبار و دانش و تجربه ديگران را به سمت و سوي خود جلب نمايند.هميشه به دنبال علم و دانش هستند و اگر در هر زمان چيزي را نداند بدون هيچگونه خجالتي عنوان مي كنند كه نمي دانند و به دنبال يادگيري ان مطلب خواهند رفت.پس پر سو جو كردن و دريافت اطلاعات به روز مي تواند يكي از عوامل روانشناسي موفقيت محسوب شود.
هميشه افراد موفق بدين صورت عمل مي كنند كه با زير نظر گرفتن ديگر افراد موفق سعي خواهند كرد تا به منابع خبري و اطلاعاتي انها دست پيدا كنند.در اين دوره شما براي دريافت اطلاعات مي توانيد روش هاي مختلفي را انجام دهيد. مثلا رفتن به كلاس هاي مختلف اموزشي و همچنين استفاده از كارگاه هاي مختلف كه ممكن است در زمينه كاري شما برگزار شده باشد مي توانيد با حضور در اين كلاس ها اطللاعات لازم را دريافت نماييد.
در اين عصر، افراد موفق، افرادي هستند كه خيلي سريع و حرفه‌اي مهارت‌ها را به صورتي خودآموخته فرا مي‌گيرند و به كار مي‌بندند. پدران و دانشگاه‌ها واقعاً و در عمل نمي‌توانند همه ي آنچه افراد به آن نياز دارند را بدهند، پدران اگر بتوانند فقط مي‌توانند حمايت كنند و تشويق، استادان فقط مي‌توانند راه را نشان بدهند و فرزنداني كه جوياي علم و دانش و موفقيت هستند بايد اقدام كنند به جستجو و كاوش در منابع عظيم اطلاعات موجود و فراگرفتن آنچه بايد بدانند .
يكي ديگر از عوامل مهم در روانشناسي موفقيت مي تواند اين باشد كه هميشه به دنبال جستجو باشيم و منتظر نمانيم براي اينكه كسي بياييد و به ما اطلاعات مورد نيازمان را بدهد. ما بايد خودمان در اين راه خودمان را اموزش دهيم.امروزه يكي از بهرتين منابعي كه مي توانيم براي اين منظور از ان استفاده نماييم بستر اينتنرت است . شما مي توانيد با جستجويي كه در فضاي مجازي انجام مي دهدي در مورد تقريبا همه چيز اطلاعات مفيدي را بدست آوريد. 
در روانشناسي موفقيت اگر بخواهيم به برخي از ويژگي اي افراد موفق اشاره كنيم مي توانيم اولين مورد راداشتن انگيزه بالا عنوان كنيم.اينگونه افراد با دار بودن انگيزه اي زياد هميشه شرايطي را براي خود فراهم مي كنند كه موجب پيشرفت انها خواهد شد.وجود انگيزه بالا مي تواند موجب كشف استعادادها و توانايي هاي نهفته انها شود.
 دومين خصوصيت اين افراد اين است كه از ايمان قوي برخوردار هستند و انچه كه شروع كرده اند را با ايمان و اراده قوي انجام مي دهند.وجود ايمان باعث مي شود در دل انسان ايجاد حس اميدواري پديد آيد.
وجود يكي نقشه و استراتژي از پيش تايين شده نيز مي تواند بسيار موثر و قابل قبول باشد.شما براي رسيدن به هدف والاي خود چاره اي نداريد جز اينكه باي قدم به قدمي كه مي خواهيد بر داريد نقشه و هدف داشته باشيد.و يان يكي از مهمترين عوامل در روانشناسي موفقيت به شمار مي رود.
وجود انرژي زياد در افراد موفق هميشه به چشم مي آيد انها هميشه با اين انرژي زياد و با داشتن برنامه از قبل مشخص شده و با دارا بودن ايمان به كاري كه مي خواهند انجام دهند به خود در هر چه سريع تر نتيجه گرفتن كار كمك خواهند كرد.افرادي كه موفق هستند هميشه به دنبال كوچكترين فرصت ها براي خود مي باشند. 

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:20 توسط امير عباس | نظر بدهيد

راه موفقيت و روش هاي دستيابي به آن

راه موفقيت

براستي راه موفقيت از كجا مي گذرد ؟ آيا مي توان براي موفقيت يك راه كلي در نظر گرفت يا براي افراد با ديدگاه هاي مختلف مي تواند اين راه متفاوت باشد ؟ موضوعي كه دقيقا مشخص است اين است كه موفقيت ممكن است از ديد من و شما تعريف هاي خاصي داشته باشد و براي هر كسي نيز به طور خاصي تعريف شده باشد.به همين دليل مكن است راه رسيدن به موفقيت نيز براي تمامي افراد يكسان نباشد. در اينجا مي خواهيم به ذكر مسايل كلي بپردازيم كه به صورت عمومي مي تواند براي همه افراد مهم و مفيد باشد.
راه موفقيت تو هر چه باشد بايد بداني كه اگر با موفقيت به مانند يك دوست رفنار كني او هميشه به دنبال تو خواهد امد.نق زدن ها و بهانه جويي ها در هنگام كار و تلاش براي رسيدن به موفقيت تو را مي تواند خسته و در اخر از پا در بياورد.اگر مي خواهي همييشه در مسير اصلي موفقيت قدم برداري سعي كن تمامي كارهايت را از صميم قلب و با تمام وجودت انجام دهي.براي هر قدمي كه مي خواهي در راه موفقيت برداري بايد به ان ايمان داشته باشي.
گاهي اوقات مجبوري همه چيز را همانطوري كه واقعا هستند قبول كني پس در مقابل انها سعي نكن مقاوت كني.و اين را بدان كه تنها خواستن تو نمي تواند همه چيز را تغيير دهد.اين را بدان و مطمئن باش كه اگر مي خواهي واقعا چيزي را تغيير دهي بايد با انها همانطور كه هستند مواجه شوي.
براي انكه بتواني شادي را بدست آوري ابتدا بايد تمرين كني تا از درونت شاد شوي.سعي كن شادي و حس خوشي را براي خودت خلق كني و ان را از درون بدست آوري.
براي اينكه بتواني در راه موفقيت قدم بگذاري بايد ذهني اماده و سبك بال داشته باشي.هميشه براي تمام كارهايت نهايت تلاش خود را انجام بده اما نتايج كار را رها كن تا خودش به انجايي كه بايد بردسد.سعي كن هيچگاه وقت و زمان خود را براي انچيزي كه براي تو نيست تلف نكني.
هميشه سعي كن براي اينكه بتاواني قدم هاي بزرگي در راه موفقيت برداري به اينجا فكر كني كه چه چيزي مي تواند به نفع همه باشد اگر اينگونه فكر كني و عمل كني خواهي ديدي كه ديگران هم در كنار تو خواهند امد براي تو كار خواهند كرد تا به هدفت زودتر برسي.

+ نوشته شده در چهارشنبه بيست و پنجم فروردين ۱۳۹۵ساعت 12:20 توسط امير عباس | نظر بدهيد

راه هاي رسيدن به موفقيت كدامند ؟

راههاي موفقيت

راه هاي موفقيت هميشه مي تواند بر اساس نوع هدفي كه داريد  متفاوت و منحصر به فرد باشد . بايد دي شما در چه زمينه اي قصد داريد به موفقيت برسيد و اصلا ديدگاه شما از موفقيت رد فلان كار چيست و اينگونه است كه مي توان روش هايي را براي رسيدن به ان ترسيم كرد.هميشه شروع هر كاري براي افراد باعث ايجاد استرس و فشار رواني مي كند و همين امر ممكن است در اول كار مانع از بدست /اوردن موفقيت هاي اوليه شود.خوب براي اينكه بتوانيد ميزان استرس و فشارهاي روحي را از خود برداريد مي توان به رعايت چند نكته بشنده كرد.خوب اگر شما كاري را كه مي خواهيد شروع كنيد در ان مورد داراي اطلاعات كافي و لازم باشيد قطعا مي توانيد ميزان استرس خود را تا حد ممكن پايين آوريد و همين امر مي تواند موجب موفقيت شما شود.
قبل از شروع هر كاري بهتر خوب فكر كنيد و دقيقا تمام جوانب كار را بسنجيد تا با كمترين غافل گيري در حين راه مواجه شويد.مثلا اگر مي خواهيد در يك تجارت و كسب و كار به موفقيت دست پيدا كنيد بايد بدانيد كه براي خدمات و يا كالايي كه مي خواهيد ارائه دهيد اصلا تقاضايي وجود دارد و ميزان اين تقاضا به چه اندازه است و از چه طيفي از اجتماع اين مورد صورت مي گيرد .اين يعني بررسي همه جانبه كار قبل از شروع و يكي از راه هاي موفقيت همين است كه بتوانيد به بررسي دقيق كار بپردازيد.

شايد يكي از سوالاتي كه ذهن بسياري از افراد را درگير خود كرده باشد اين است كه واقعا راه هاي رسيدن به موفقيت چه مي تواند باشد؟ و چگونه مي توان در مسيري صحيح قدم برداشت.اين را بدانيد موفقيت تنها در انحصار اشخاص خاصي نيست و شما هم مي توانيد اگر بخواهيد جز افراد موفق باشيد.در واقع مي توان اينگونه گفت كه هيچ جا را نمي توانيد بيابيد كه در ان موفقيت پخش كنند بلكه شما بايد خودتان و خودتان انرا بدست آوريد.ابتدا بايد از درون خود شروع كني و تا نتواني از درون به موفقيت برسي قطعا نمي تواني انرا در دنياي بيرون نيز جلوه دهي.

اما در اينجا مي خواهيم به چند نكته مهم بپردازيم كه مي تواند به صورت كلي فرمولي براي راه هاي رسيدن به موفقيت باشد. در هر كاري كه وارد شديد و مي خواهيد انجام دهيد حتما جرات انجام كار را داشته باشيد.اين را بدانيد گاهش اوقات جرات انجام كارهاي سخت و غير ممكن است كه روحيه و درون شما را پرورش خواهد داد.سعي كنيد براي اينكه بتوانيد بهترين نتيجه را دريافت نماييد گاهي از حصار آرامش و راحتي خود بيرون بزنيد و تجربه هاي جديدي را كسب نماييد. سعي كنيد كمي تلاش خود را افزايش داده و يمزان كاري كه در روز انجام مي دهيد را بيشتر كنيد.
اگر مي خواهيد به موفقيت دست يابيد ابتدا بايد شكست را تجربه كنيد . از شكست نهراشيد و ان را به چشم بد نگاه نكنيد . در مسير موفقيت زماني كه پا نهاديد بايد خود را اماده تجربه شكست هاي مختلفي كنيد و سعي كنيد از هر شكست درس و تجربه اي جديد بياموزيد تا در ادامه راه بتوانيد از تجارب خود بهرتين استفاده را ببريد.مي توان اينگونه گفت در مسيري كه براي راه هاي رسيدن به موفقيت بر مي داريد شكست را بايد تجربه كنيد.
شايد باورش سخت باشد اما واقعيت همين است براي رسيدن به موفقيت بايد و بايد شكست بخوريد و چاره اي جز اين نداريد كه طعم و مزه شكست را حتما حس كنيد و تجربه نماييد.كساني كه مدعي هستند شكست نخورده اند بايد گفت كه اصلا تلاش هم براي موفقيت نكرده اند و زندگي ساكن و بي روحي را در حال گذراندن مي باشند.
اين رابدانيد كه يكي از تفاوت هاي افراد موفق با ديگران اين است كه ميل به خواستن و آرزو در تمام وجود انها ديده مي شود.شما ني زاگر مي خواهيد به موفقيت دست يابيد ابتدا بايد براي ان آرزو كنيد و روياي موفق شدن را رد ذهن خود ترسيم نماييد.
 ممكن است راه هاي رسيدن به موفقيت براي افراد مختلف متفاوت باشد اما چيزي كه در تمامي راه ها مي توان يافت اين است كه شما در تمامي مراحل رسيدن به موفقيت از هر راهي كه باشد نيازمند اراده قوي و تعهد مي باشيد.
شما در هر كاري كه شروع كرده ايد اگر مي خواهيد به موفقيت دست يابيد بايد بدانيد كه چاره اي نداريد جز اينكه نسبت به ديگر همكاران خود رد ان كار و شغل بايد برتر باشيد و به ارائه خدمات با كيفيت تري بپردازيد.

بايد دقيقا بررسي كنيد كه ميزان رشد بازار كار شما به چه انداهز است و چه مقدار پتانسيل رو به رشد دارد.نبايد در اين مورد تنها به اطلاعات و ديدگاه هاي خود بسنده و بهتر از چند نفر كه در زمينه كاري شما داراي تجربه و صاحب سبك هستند نيز كمك بخواهيد.اگر بازار كاري شما اشباع شده باشد نمي توان در نهايت منتظر دريافت نتايج موفقيت اميزي از ان بود.

هميشه بايد به دنبال ارائه راهكارهاي جديدي باشيد. اما بايد دقت نماييد كه راهكارهايي كه ارائه مي دهيد تا چه اندازه هزينه دارد و اينكه اين هزينه ها مي تواند منطقي باشد و يا اينكه باعث شكست در كسب و كارتان خواهد شد.در واقع بايد ديد ميزان هزينه هاي شما قابل توجيه است يا خير.
هميشه يكي از مهمترين راه هاي موفقيت داشتن انگيزه بالا در ميان افراد گروه است. به هر ترتيبي كه مي توانيد بايد اين انگيزه را در افراد خود ايجاد كنيد تا بتوانند در نهايت كيفيت كار خود را انجام دهند.
داشتن نگاهي واقع بينانه نيز مي تواند به شما در اين زمينه بسيار كمك كند. بايد به دور از هرگونه توهم و خيال بافي بتوانيد نگاهي منصفانه و واقع گرايانه به كار خود داشته باشيد تا بتوانيد تصميم هاي درستي را اتخاذ نماييد.
داشتن مهارت و همچنين توانايي لازم نيز در كار بسيار مهم است و مي تواند خود به عنوان يكي از راه هاي موفقيت محسوب شود.

اگر در جستجوي راههاي موفقيت هستيد اين مقاله مي تواند كمك بسياري به شما بكند. راههاي موفقيت شايد در ظاهر نكات بسيار ساده اي باشند كه شما ميتوانيد با عمل به آنها را موفقيت را طي كنيد،اما عمل به آنها و دارا بودن صبر و حوصله و پشتكار عاملي است كه بسياري افراد آن را رعايت نمي كنند.

اگر مي خواهيد موفق باشيد ابتدا بايد اهداف منطقي و كليدي را براي خود تعريف كنيد و براي رسيدن به آنها بايد تلاش و همت خود را به كار ببنديد.براي رسيدن به موفقيت ابتدا بايد ذهنيت خود را تغيير دهيد.افرادي هستند كه از زندگي خود توقعات كمي دارند و پس از گذشت سالها به اين نتيجه ميرسند كه سهمشان از زندگي و ديد و آنچه كه تصور  داشته اند بسيار كم بوده است و زماني كه تصميم مي گيرند  افكار خود را تغيير دهند شايد زمان زياديي براي رسيدن به آنها وجود نداشته باشد.

بايد به حقايق موفقيت و راههاي موفقيت ايمان داشته باشيد و اين را نيز باور داشته باشيد كه هر چه كه به آن اعتقاد داشته باشيد اتفاق مي افتد.پس سعي كنيد باور هاي خود و همچنين ذهنيت خود را تغيير دهيد.

اگر ميبينيد كه هر چه زحمت مي كشيد باز به ثروت دست نمي يابيد بايد يك بررسي جامع در رفتار خود صورت دهيد.خرج كردن پول بدون برنامه ريزي و همچنين خريد لوارم گران قيمت مي تواند مانعي باشد تا شما نتوانيد به موفقيت مالي دست يابيد.اگر دليلي براي خريد اجناس گران قيمت نداشته باشيد و مداما اين كار را ادامكه دهيد كم كم يبراي شما تبديل به يك عادت شده و پس از مدتي ميبينيد كه مبلغ زيادي را بابت اين خريد ها هدر داده ايد.پس در اين راه همواره سعي كنيد يك صندوق پس انداز داشته باشيد و هيچ وقت تمام پول هاي خود را بصورت يك جا خرج نكنيد.

دوران جواني بهترين دوران براي كسب تجربه و بالا بردن علم است.انسان در اين دوران جسارت بالايي دارد و ميتواند كارهاي خوب و بزرگي را انجام دهد.اما بسياري اين دوران را در خواب به سر مي برند و زماني به فكر كسب در آمد و يافتن راههاي موفقيت و ... مي افتند كه ممكن است كمي براي آنها دير شده باشد.
اگر ميخواهيد موفقيت مالي را تجربه كنيد هرگز تمام پولهاي خود را دريك زمينه سرمايه گزاري نكنيد و براحتي تحت تاثير تبليغات قرار نگيريد.


ادامه مطلب
امتياز:
بازديد:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۴:۴۶ ] [ امير طاها ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By azadblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب